Jste zde

Onkologická poradna Zdraví

Brněnská onkologická poradna Zdraví (dříve "Uzdrav se") je autorizované detašované pracoviště pražské poradny civilizačních chorob MUDr. Karla Erbena, kterou vede výživový specialista Tomáš Prokeš. MUDr. Karel Erben. prokázal, že vysoká hladina homocysteinu je jednou z hlavních příčin civilizačních chorob včetně rakoviny a na základě své dlouholeté praxe navrhl osvědčený postup, který tuto příčinu dovede eliminovat.

V onkologické poradně Zdraví vám doporučíme podpůrnou přírodní léčbu rakoviny (navrhl MUDr. Karel Erben), která nejlépe postihuje hlavní příčiny onkologického onemocnění, včetně již zmiňovaného homocysteinu . Součástí podpůrné léčby rakoviny jsou také léčebné postupy, které jsou konvenční medicínou bohužel opomíjené. Ta do léčebných procesů nezahrnuje např. podporu imunitního systému, přesto, že ho např. chemoterapií nesmírně poškozuje. Proto se v onkologické poradně  Zdraví vždy zaměřujeme i na podporu a regeneraci imunitního systému, přičemž se opíráme o nové vědecké poznatky z této oblasti.

Podstatou naší práce je odborné poradenství a individuální pomoc během celé doby vaši podpůrné léčby. Respektujeme přírodní zákony, a proto vám v poradně Zdraví doporučíme osvědčené přírodní produkty, které posilují a harmonizují celý organizmus. Je samozřejmostí, že v onkologické poradně Zdraví přistupujeme ke každému klientovi individuálně.

Kombinací konvenční léčby s podpůrnou léčbou docílíte těch nejlepších léčebných výsledků a zajistíte si tak maximální šanci na opravdové uzdravení. Je však vhodné, abyste se do onkologické poradny Zdraví objednali co nejdříve, nejlépe ještě před zahájením konvenční léčby.

Jak probíhá podpůrná léčba rakoviny

Po objednání do onkologické poradny Zdraví (telefonicky, e-mailem nebo kontaktním formulářem) spolu domluvíme první termín návštěvy. Vstupní konzultace je zdarma a poskytuje základní informace o podpůrné léčbě rakoviny.

Díky podpůrné léčbě, která odstraňuje příčiny onkologického onemocnění,se může onkologická poradna Zdraví pochlubit již mnoha uzdravenými pacienty, kteří se již naplno věnují své rodině, práci i svým koníčkům.

Neodstraníli-se příčiny onkologického onemocnění, bude uzdravení pravděpodobně jen dočasné a je úplně jedno, zda-li se léčíte konvenční medicínou, nebo alternativní.