Jste zde

Imunita

Podpora imunity přípravkem Imune Vitality

Silná imunita snižuje riziko návratu onemocnění

Mnoho úspěšně vyléčených onkologických pacientů má kvůli vedlejším účinkům konvenční léčby (především chemoterapie), natolik oslabenou a poškozenou imunitu, že jim po nějaké době hrozí návrat onemocnění.

Každé nové onemocnění snižuje šanci na další úspěšné vyléčení. Proto by měl vyléčený pacient podpořit svoji imunitu, a to i za předpokladu, že se cítí bez potíží.

Příběh paní Renaty

Terapie rakoviny

Přibližně rok po uzdravení z rakoviny jsem se dozvěděla, že se mi nemoc opět vrátila. Byla jsem z toho zoufalá. Myslela jsem, že to bude můj konec, ale nakonec jsem se z toho za pomoci lékařů nějak dostala. Byla jsem ale hrozně zesláblá a plná obav, že se mi rakovina znovu vrátí, což mi ubíralo energii i radost ze života. Objednala jsem se proto na kurz do vzdělávacího centra Zdraví, kde jsem se dozvěděla, jak mohu sama podle alternativních lékařů přispět ke snížení rizika návratu onemocnění. Změnila jsem stravu a začala užívat na posílení imunity doplněk stravy Imune Vitality. Cítila jsem se mnohem lépe. Dnes už jsem zdravá pět let a chci, aby to tak i zůstalo. Proto v rámci prevence dbám na svůj jídelníček a nadále užívám vitamín C, vitamín D a vitamín B 17 včetně Imune Vitality.

Oslabený a poškozený imunitní systém není schopen po úspěšné onkologické léčbě rozeznat reziduální buňky (rakovinové buňky, které přežily léčbu) a usmrtit je. Ty se pak mohou začít kdykoliv množit. Proto je potřeba imunitu vyvážit a posílit.
MUDr. Karel Erben

Čím imunitu podpoříte

Na trhu je mnoho přípravků, ale jen 100% přírodní produkt Imunite Vitality obsahuje kromě beta glukanů také bohatou směs medicinálních hub (Reishi, Cordyceps a Chagu sibiřskou), indický angrešt, L-Glutathion a Astaxanthin. Tyto přírodní látky se vzájemně podporují a tím ještě více harmonizují a posilují protinádorovou imunitu. Imune Vitality navíc zmírňuje vedlejší účinky konvenční léčby, působí cytostaticky a dokáže vyvolat i apoptózu (buněčnou sebevraždu rakovinových buněk).

Imune Vitality

  • zabraňuje návratu onemocnění
  • snižuje riziko přerušení léčby
  • podporuje základní léčbu a tím i celý léčebný proces
  • eliminuje vedlejší účinky konvenční léčby
  • zvyšuje šanci na své úspěšné uzdravení

Imune Vitality neoslabuje působení chemoterapie, ani radioterapie.

Imune Vitality

Dávkování Imune Vitality

  • do vyléčení: 4 tobolky 3x denně
  • půl roku po vyléčení: 3 tobolky 2x denně
  • rok po vyléčení: 3 tobolky 1x denně

Imune Vitality obsahuje 100 kapslí a za 1200 Kč (po zaregistrování za 1088 Kč) si jej můžete objednat v e-shopu Vitality.

Pozor!

Lékaři přírodních terapii doporučují nejenom posílit imunitu, ale i trávící proces, pročistit střevní trakt, upravit acidobazickou rovnováhu, dodat prospěšné mikroživiny, harmonizovat hormonální systém apod.

 

 

Chcete vědět co přesně doporučují lékaři přírodních terapiií, aby se minimalizovalo riziko, že se nemoc vrátí?

 

Objednejte si kurz "Jak na rakovinu podle lékařů přírodní medicíny".