Jste zde

Podpora imunity s Imune Vitality

Je zcela logické, že pro boj s jakoukoliv nemocí, zvláště pak s rakovinou, musíte mít silný a vyrovnaný imunitní systém.

Mnoho onkologických pacientů má kvůli vedlejším účinkům konvenční léčby (hlavně chemoterapie), natolik oslabenou a poškozenou imunitu, že jim musí onkolog na nezbytně dlouhou dobu přerušit léčbu. A většinou se tak neděje jen jednou...

Přerušováním léčby se zvyšuje riziko, že léčba nebude úspěšná.

Příběh paní Renaty

Terapie rakoviny

Lékaři mě už po druhé přerušili léčbu, protože jsem měla vlivem chemoterapie čím dál méně bílých krvinek. Léčba se tím prodloužila a ani nádor se nezmenšil, tak jak měl. Byla jsem z toho zoufalá, a tak jsem si domluvila návštěvu v poradně Zdraví, kde mi byl na posílení imunity doporučen speciální vitamín C a hlavně přírodní přípravek Imune Vitality. Ten podpořil moji imunitu natolik, že již nebylo potřeba léčbu nikdy přerušovat a navíc jsem se cítila mnohem lépe. Dnes už jsem zdravá a chci, aby to tak i zůstalo. Proto jsem v rámci prevence upravila svůj jídelníček a nadále užívám základní dávku Imune Vitality.

Oslabený a poškozený imunitní systém není schopen po úspěšné onkologické léčbě rozeznat reziduální buňky (rakovinové buňky, které přežily léčbu) a usmrtit je. Ty se pak mohou začít kdykoliv množit.

Pouhé použití chemoterapie, radioterapie nebo operace k nápravě nestačí. Bez silné podpory imunitního systému a samouzdravovacích schopností těla je naděje na opravdové vyléčení mizivá.
MUDr. Karel Erben

Čím imunitu podpoříte

Na trhu je mnoho přípravků, ale jen 100% přírodní produkt Imunite Vitality obsahuje veškeré potřebné látky (celkem 12), které se vzájemně podporují a tím ještě více harmonizují a posilují protinádorovou imunitu. Imune Vitality navíc zmírňuje vedlejší účinky konvenční léčby, působí cytostaticky a dokáže vyvolat i apoptózu (beněčnou sebevraždu rakovinových buněk).

S Imune Vitality

  • minimalizujete riziko, že vám bude přerušena léčba
  • podpoříte základní léčbu a tím i celý léčebný proces
  • méně nebo více eliminujete vedlejší účinky konvenční léčby
  • zvýšíte šanci na své úspěšné uzdravení
  • minimalizujete návrat onemocnění

Imune Vitality neoslabuje působení chemoterapie, ani radioterapie.

Imune Vitality

Dávkování Imune Vitality

onkologičtí pacienti - 4 tobolky Imune Vitality 3x denně (každý týden navyšte o 4 tobolky až na max. počet 12 tobolek)

půl roku po vyléčení můžete snížit na 3 tobolky Imune Vitality 3x denně, 3/4 roku po vyléčení na 2 tobolky Imune Vitality 3x denně a rok po vyléčení na 1 tobolku Imune Vitality 3x denně nebo 1 až 2 tobolky Imune Vitality 2x denně

Imune Vitality obsahuje 120 kapslí a za zvýhodněnou cenu 1088 Kč (po zaregistrování do e-shopu Vitality) si ho můžete objedant ZDE

Pozor!

Je potřeba posílit nejenom imunitu, ale i trávící proces, pročistit střevní trakt, upravit acidobazickou rovnováhu, dodat prospěšné mikroživiny, harmonizovat hormonální systém apod.

Chcete podpořit základní léčbu a zvýšit tak šanci na své uzdravení? Chcete minimalizovat riziko, že se nemoc vrátí?
Objednejte se do poradny Zdraví na podpůrnou přírodní terapii Z D E

Vaše uzdravení je pro nás tou největší odměnou.

 

Upozornění: podpůrná přírodní terapie v žádném případě nenahrazuje lékařskou péči, je však jejím vynikajicím doplňkem.