Jste zde

Jíst zdravě je nežádoucí

Tak jsem se právě dozvěděl, jak zelený čaj, který prospívá srdci i kardiovaskulárnímu systému, škodí těm, kteří berou léky na vysoký krevní tlak. Ten totiž ruší účinky léku, takže normální dávkování je neúčinné. Zrovna tak má negativní dopad na účinek mnoha léků grapefruit. Listová zelenina pak zase blokuje účinky léků na ředění krve, konkrétně warfarinu. Z těchto poznatků vyplývá, že berete-li nějaké léky, měli byste se stravovat nezdravě, neboť zdravá strava většinou méně či více účinky léků ruší. Mnoho pacientů takovou skutečnost samozřejmě vítá – vždyť se mají na co vymlouvat a navíc mají vědecky podloženo, že to, co je zdravé, vlastně zdravé není – aspoň ne pro ně, a tak jim stejně nic jiného nezbývá, než jíst zase ty uzeniny, pečivo z bílé mouky a sladkosti – jíst to, co jim postupně vzalo zdraví a co jim nakonec vezme i život.

To, co by jim opravdu pomohlo, mají zakázáno.

Zelený čaj snižuje riziko kardiovaskulárních chorob, snižuje cholesterol i množství tělesného tuku. Zmírňuje záněty a potlačuje stres.
Grapefruit patří mezi potraviny, které výrazně odkyselují organizmus. Rozpouští v cévách nepotřebný anorganický vápník a zásobuje tělo potřebnými živinami.
Listová zelenina je zásadotvorná a dodává tělu mnoho potřebných živin. Dokonce i ta nekvalitní ze supermarketů, která má minimum živin, je lepší než zde již zmiňované uzeniny, bílé pečivo a sladkosti všeho druhu.
Warfarin se dříve používal jako jed na hlodavce. Má mnoho vedlejších účinků.

 

Chcete vědět jakou stravu doporučují k podpoře imunity i celého organizmu lékaři přírodní medicíny?

 

Objednejte si kurz "Jak na rakovinu podle lékařů přírodní medicíny".