Jste zde

O mně

Odbornému poradenstvi zdravého životního stylu se věnuji 15 let. Neléčím, ale klientům ukazuji, jak se dá např. pomocí zdravého životního stylu, zdravé stravy, bylinek, čajů a koupelí podpořit zdraví, a tím do budoucna minimalizovat riziko vzniku rakoviny. Tento fakt si čím dál více uvědomují úspěšně vyléčení lidé, kteří se obávají návratu tohoto zákeřného onemocnění a rozhodli se, že o své tělo i zdraví budou pečovat.

Abych všem zájemcům o zachování zdraví mohl poskytovat kvalitní odborné informace, absolvoval jsem tato odborná školení a kurzy:

  • Výživový poradce - akreditovaný kurz
  • Jak na homocystein - MUDr. Karel Erben
  • Problematika homocysteinu - sdružení Vitamíny s příběhem
  • Kurz reflexní terapie – manželé Patákiovi
  • Jak na krevní rozbory – celostní lékařka Dr. Barbara Miler

Ve své praxi vycházím především ze zkušeností špičkových lékařů a vědců, Dr. Maxe Gersona, Dr. Johanny Budwig, onkologa Dr. Tullia Simonciniho, Dr. Markuse Sircuse nebo laureátů Nobelovy ceny, Dr. Otto Warburga, Dr. Linuse Carla Paulinga a dalších.

CHCI SE DOZVĚDĚT VÍCE

OBJEDNAT SE

Jak poradenství probíhá

Po objednání do poradny ZDRAVÍ telefonicky, e-mailem nebo kontaktním formulářem spolu domluvíme termín návštěvy. Na přibližně hodinovém až dvouhodinovém poradenství se pak dozvíte důležité informace k problematice. Jak si zachovat své zdraví a také zde obdržíte podrobný tištěný manuál, ve kterém naleznete vše potřebné.

Vaše zdraví je pro mně tou největší odměnou.

Upozornění: zde uváděná fakta v žádném případě nenahrazují lékařskou péči, ale vedou klienta ke zdravému životnímu stylu.