Jste zde

Onkologická poradna Zdraví

Brněnská onkologická poradna Zdraví (dříve "Uzdrav se") je autorizované detašované pracoviště pražské poradny civilizačních chorob MUDr. Karla Erbena, kterou vede výživový specialista Tomáš Prokeš. MUDr. Karel Erben prokázal, že vysoká hladina homocysteinu je jednou z hlavních příčin civilizačních chorob včetně rakoviny a na základě své dlouholeté praxe navrhl osvědčený postup, který tuto příčinu dovede eliminovat.

V onkologické poradně Zdraví vám doporučím podpůrnou terapii rakoviny, která řírodní cestou nejlépe postihuje hlavní příčiny onkologického onemocnění. Součástí podpůrné terapie rakoviny jsou také léčebné postupy, které jsou konvenční medicínou bohužel opomíjené. Ta do léčebných procesů nezahrnuje např. podporu imunitního systému, přesto, že ho např. chemoterapií nesmírně poškozuje. Proto se v onkologické poradně Zdraví vždy zaměřuji i na podporu a regeneraci imunitního systému, přičemž se opírám o nové vědecké poznatky z této oblasti.

Podstatou mé práce je odborné poradenství a individuální pomoc během celé doby vaši podpůrné terapie. Respektuji přírodní zákony, a proto vám v poradně Zdraví doporučím osvědčené přírodní produkty, které posilují a harmonizují celý organizmus. Je samozřejmostí, že v onkologické poradně Zdraví přistupuji ke každému klientovi individuálně.

Kombinací konvenční léčby s podpůrnou terapií docílíte těch nejlepších léčebných výsledků a zajistíte si tak maximální šanci na opravdové uzdravení. Je však vhodné, abyste se do onkologické poradny Zdraví objednali co nejdříve, nejlépe ještě před zahájením konvenční léčby.

Jak probíhá podpůrná terapie rakoviny

Po objednání do onkologické poradny Zdraví (telefonicky, e-mailem nebo kontaktním formulářem) spolu domluvíme termín návštěvy. Na přibližně dvouhodinovém poradenství se pak dozvíte důležité informace k podpůrné terapii a obdržíte podrobné rozpisy, co a jak dělat, užívat a jíst, aby léčba byla úspěšná.

Díky podpůrné terapii, která odstraňuje příčiny onkologického onemocnění,se může onkologická poradna Zdraví pochlubit již mnoha uzdravenými pacienty, kteří se již naplno věnují své rodině, práci i svým koníčkům.

Neodstraníli-se příčiny onkologického onemocnění, bude uzdravení pravděpodobně jen dočasné a je úplně jedno, zda-li se léčíte konvenční medicínou, nebo alternativní.

 

Chcete podpořit základní léčbu a zvýšit tak šanci na své uzdravení? Chcete minimalizovat riziko, že se nemoc vrátí?
Objednejte se do poradny Zdraví na podpůrnou přírodní terapii Z D E

Vaše uzdravení je pro nás tou největší odměnou.

 

Upozornění: podpůrná přírodní terapie v žádném případě nenahrazuje lékařskou péči, je však jejím vynikajicím doplňkem.