Jste zde

Podpůrná terapie

- odstraňuje anebo minimalizuje příčiny onkologického onemocnění

Klasická konvenční léčba se bohužel příčinami nezabývá a místo toho tvrdí, že příčiny jsou neznámé. Příčiny samozřejmě známé jsou a více se o nich můžete dočíst Z D E.

PROTO JE NUTNÉ SE ZAMĚŘIT NEJENOM NA DŮSLEDEK (NÁDOR), ALE PŘEDEVŠÍM NA PŘÍČINY, KTERÉ NÁDOR VYVOLALY.

- léčí celé tělo a ne pouze postižený orgán

Nádor nevznikne jen důsledkem oslabeného a nemocného orgánu, ale je vždy důsledkem mnohačetných biochemických poruch, které vznikly ze specifických příčin, které se týkají vždy celého organizmu. Proto vždy doporučujipodpůrnou terapie rakoviny která se vždy zaměřuje na celý organizmus.

Výživový specialista a asistent MUDr. Karla Erbena Tomáš Prokeš v pořadu Sama doma

- regeneruje a posiluje imunitní systém včetně samouzdravovacích schopností organizmu

Je zcela logické, že pro boj s jakoukoliv nemocí je potřeba mít silný imunitní systém. Paradoxem je, že chemoterapie imunitní systém velmi poškozuje a oslabuje. Ten pak není schopen rozeznat reziduální buňky (rakovinové buňky, které přežily léčbu) a usmrtit je. Ty se pak mohou začít kdykoliv množit, abyste se pak po nějaké době dozvěděli, že jste znovu onemocněli.

Pouhé použití chemoterapie, radioterapie nebo operace k nápravě nestačí. Bez podpory imunitního systému a samouzdravovacích schopností těla je naděje na opravdové vyléčení mizivá. Proto doporučuji podpůrnou terapii rakoviny která regeneruje a posíluje imunitní systém.

MUDr. Karel Erben

- detoxikuje organizmus

Chemoterapie svojí toxicitou silně narušuje biochemické procesy v celém organizmu, které pak neprobíhají tak, jak by měly. Podpůrná terapie rakoviny naopak organizmus detoxikuje a tím přispívá k harmonizaci všech biochemických procesů. Cílem je nastolit tzv. biochemické zdraví, kde již rakovina nemá šanci (rakovina je důsledek zhroucených biochemických procesů).  Pacienti, kteří se rozhodli pro podpůrnou terapii rakoviny, se po chemoterapiích cítí mnohem lépe a také jejich nepříjemné pocity odeznívají dříve. Léčba se urychluje a je zde velká naděje na skutečně trvalé uzdravení.

- cíleně usmrcuje rakovinové buňky a zároveň ochraňuje buňky zdravé

U podpůrné terapie rakoviny vám např. doporučím vysoké dávky vitamínu C. Právě on selektivně usmrcuje rakovinové buňky, podporuje protirakovinovou imunitu a ochraňuje zdravé buňky proti volným radikálům i proti nežádoucím účinkům chemoterapie a radioterapie.
Vitamin C také zapouzdřuje nádor a tím zabraňuje vzniku metastáz.
Také aktivuje respiraci (dýchání) buněk a tím znemožňuje přeměnu zdravé buňky na nádorovou.

Podpůrná terapie rakoviny je obzvlášť nutná v době remise, kdy pacient po operaci, chemoterapii nebo i tzv. biologické léčbě nemá žádné příznaky onemocnění a nejsou u něj patrny ani známky nádoru, ovšem po určitém čase dojde většinou (vlivem neodstraněných příčin, poškozeného imunitního systému apod.) k opětovnému vzniku nemoci.

Řešení recidiv nespočívá v neustálém opakování chemoterapie (nepomohla-li chemoterapie napoprvé, pravděpodobně nepomůže ani napodruhé… napotřetí…), ale v razantní podpoře (proto podpůrná terapie) imunitního systému hned od začátku léčby.

MUDr. Karel Erben

Příklad z onkologické praxe

KLASICKÁ KONVENČNÍ LÉČBA RAKOVINY (bez podpůrné terapie) příčiny onkologického onemocnění přehlíží a místo toho se zaměřuje pouze na důsledek – nádor, který úspěšně ničí např. chemoterapií. Ta ale nedokáže rozpoznat nádorové buňky od zdravých a tak poškozuje i ty zdravé (krvinky, buňky v zažívacím traktu, v reprodukčních orgánech … buňky srdce, ledvin, močového měchýře, plic … nervového systému…) Ze všeho nejvíce ale oslabuje a ničí imunitní systém. V důsledku toho pak dochází ke vzniku metastáz nebo opětovnému vzniku nádoru a mnoho nemocných se nakonec nikdy neuzdraví. (Příčiny onemocnění nejenže nebyly odstraněny, ale naopak vlivem chemoterapie se ještě více posílily.) Je pak jenom otázkou času, kdy se onemocnění znovu objeví.

Současné konvenční léčebné postupy způsobují, že se zhoubné nádory šíří dále, nebo se brzy obnovují.
Dr. Max Wicha, specialista na lékařskou onkologii

PODPŮRNÁ TERAPIE RAKOVINY odstraňuje příčiny onemocnění na základě přírodních zákonů. Klient např. užívá přesně stanovené dávky přírodních nebo přírodně-identických mikronutrientů. To postupně vede ke snížení homocysteinu, k odkyselení organizmu, k posílení imunitního systému apod. Tím se harmonizují biochemické děje v buňkách a jejich pronádorový stav se mění na protinádorový. Podpůrná terapie rakoviny také intenzivně posiluje imunitní systém. Tím umožňuje tělu, aby se se zákeřnou nemocí vypořádalo samo, bez použití chemických léčiv.

Z klinických studií vyplývá, že správně indikovaná podpůrná terapie rakoviny u většiny nemocných zabrání vzniku metastáz a odvrátí opětovný vznik (recidivu) nádoru a tím jim zachrání život.

JEDINĚ ODSTRANĚNÍM PŘÍČIN A PLNOU AKTIVACÍ IMUNITNÍHO SYSTÉMU A SAMOUZDRAVOVACÍCH SCHOPNOSTÍ ORGANIZMU MŮŽE DOJÍT K OPRAVDOVÉMU UZDRAVENÍ

Dáváme lidem naději na uzdravení.