Jste zde

Recenze

Příklady z praxe


Muž, 42 roků, rakovina tlustého střeva a sekundární nádor na játrech. Prognóza: 6 měsíců života. Muž začal užívat vitamíny (např. lipozomální vitamínu C, vitamín D3 a Imune Vitality) a další doplňky podporující protinádorovou imunitu. Už po 3 měsících se cítil mnohem lépe a dokonce začal pracovat 4 hodiny denně. Přibral 5 kilogramů.


Pacient 54 roků, rakovina tlustého střeva ve stádiu IV začal užívat doplňky dle doporučení MUDr. Karla Erbena a také infuzní dávky vitamínu C, a to i přesto, že mu to onkologové nedoporučili. Začal od 15 gramů a postupně se dostal až na 40 gramů vitamínu C 2 x týdně. Nežádoucí účinky chemoterapie téměř nepociťoval. Po dvou letech se uzdravil.


Dívka 18 let měla Ewingův sarkom (rakovinu kosti). Klasická léčba nepomohla a tak dívce navrhli amputaci pravé ruky. Matce a dívce se podařilo dojednat odklad amputace. Dívka začala užívat lipozomální vitamin C, Imune Vitality a další doplňky, které posilují imunitu, snižují homocystein, pročišťují a odkyselují. Ze svého jídelníčku odstranila sladkosti a další rafinované potraviny.  Nádor se po roce léčby úplně vytratil a amputace už nebyla potřebná.

Pacientka 46 let, lékaři ji při operaci zjistili neoperovatelný nádor na slinivce břišní. Prognóza 3 až 6 měsíců. Pacientka se ale nevzdala a vyhledala doktora Hoffera, který ji k podpůrné léčbě doporučil vitamíny i výživové doplňky, obzvláště pak vitamin C a B3. Po roce CT ukázalo, že nádor úplně zmizel.


Pacient s rakovinou prostaty, kterému už lékaři nedokázali pomoci začal brát velké dávky Imune Vitality a další doplňky dle doporučení poradny Zdraví. Pročistil si střeva a také změnil způsob života včetně stravování. Po 10 měsících terapie se tumor úplně vytratil. Nyní užívá základní dávkování vitamínů i doplňků, aby zamezil riziku opětovného vzniku nádoru.


Žena 61 let s karcinomem plic o velikosti 9 x 10 cm! Po radioterapii se ji nádor o trochu zmenšil, ale do půl roce léčby dosáhl opět původní velikosti. Žena se rozhodla pro podpůrnou terapii a začala užívat vitamínovou kůru a další doplňky stravy, změnila také způsob stravování. Nádor se velmi pomalu zmenšoval.  Po pěti letech vyšetření potvrdilo, že nádor úplně vymizel.


Pacient měl rakovinu lymfatických uzlin, která pronikala i do plicní tkáně. Protože byl rezistentní vůči chemoterapii rozhodl se pro podpůrnou terapii – snížil celkové překyselení i vysoký homocystein a maximálně podpořil svůj imunitní systém dle doporučení MUDr. Karla Erbena. Po měsíci se mu zdálo, že zeslábly jeho dýchací potíže a po dalších třech měsících ho onkologové prohlásili za vyléčeného.


Žena, 40 let, rakovina děložního čípku. Onkologové ženě navrhli totální hysterektomii (odstranění dělohy). Žena se rozhodla operaci odložit a zkusit samostatně sestavu MUDr. Karla Erbena. Po 6 měsících užívání kontrola na gynekologii: místo původního nádoru nebylo zjištěno.

Žena, 38 let, rakovina prsu (nádor 3 x 5 cm). Rozhodla se navrhovanou ablaci (odstranění prsu) odložit a zahájit léčbu chemoterapií, souběžně s naší navrhovanou podpůrnou terapií. Po 4 měsících kombinovaného léčení se nádor zmenšil až na hranici detekce zobrazovacích metod, po dalších dvou měsících už nebyl detekován vůbec. V době remise ale pacientka přestala užívat preventivní dávky vitamínů a doplňků a také se začala stravovat po staru. V důsledku toho u ní došlo za necelý rok k recidivě onemocnění.


Chcete podpořit základní léčbu a zvýšit tak šanci na své uzdravení? Chcete minimalizovat riziko, že se nemoc vrátí?
Objednejte se do poradny Zdraví na podpůrnou přírodní terapii Z D E

Vaše uzdravení je pro nás tou největší odměnou.

 

Upozornění: podpůrná přírodní terapie v žádném případě nenahrazuje lékařskou péči, je však jejím vynikajicím doplňkem.