Jste zde

VITAMÍN B 17

Laetril – Amygdalin – Nitrilosid

JEDINÝ V ČR, KTERÝ NEOBSAHUJE ŽÁDNOU DRŤ, ALE 50 MG ČISTÉHO VITAMÍNU B 17

V současné době je v ČR podle Ústavu zdravotnických informací a statistiky ČR téměř milion onkologicky nemocných a každým rokem jich přibývá včetně těch, jimž se rakovina opět vrátí.

Tak tomu ale nemusí být!

„Zjistili jsme, že pro prevenci onemocnění a jeho opětovného návratu neexistuje nic účinnějšího než vitamín B 17 Laetril.“

Dr. Francisco Contreras, ředitel, předseda a prezident Oasis of Hope Hospital

Dr. Contreras doporučuje:

  • v rámci prevence vzniku rakoviny – min. 100 mg vitamínu B 17 denně,
  • v rámci prevence návratu onemocnění – 250 až 500 mg vitamínu B 17 denně.

Je zde ale podstatný problém:

Vitamín B 17 se nesmí ve formě ampulí (3000 mg) nebo tablet (100 mg a 500 mg) do členských států EU dovážet. Objedná-li si tedy občan české republiky sadu ampulí nebo větší množství tabletové formy, riskuje, že přijde nejen o vitamíny B 17, ale i o své peníze.

To ale není všechno:

Pokud si např. vyléčený pacient v rámci prevence návratu onemocnění zakoupí v české nebo moravské lékárně vitamín B 17 – např. doplněk stravy Laetril 500 mg a doma si přečte jeho složení, zjistí, že se v tobolce místo vitamínu B 17 nachází jen drť z meruňkových jader, která obsahuje pouze kolem 0,2 miligramů tohoto vzácného vitamínu. V lepším případě může sehnat doplněk, v jehož tobolce je okolo 8 mg čistého vitamínu B 17 a zbytek bude drť nebo třeba sušená hlíva ústřičná apod.

0,2 mg nebo 8 mg nemá ale na nic vliv. To je stejné, jako by se žádný vitamín B 17 neužíval!

revolučním doplňku stravy B 17 VITALITY Amygdalin

Proto jsem nesmírně potěšen, že vás mohu informovat o novém, v české republice doslova revolučním doplňku stravy B 17 VITALITY Amygdalin, který obsahuje 90 tobolek po 50 mg skutečně čistého 98% amygdalinu. Objednat si ho můžete už teď za 520 Kč (po zaregistrování za 494 Kč) na e-shopu VITALITY.

CHCI SI OBJEDNAT B 17

Produkt je registrovaný jako doplněk stravy a je vyráběn moderními technologickými postupy, které podléhají standardům ISO 9001:2000, 14001..

Žádná drť, ale skutečně čistý vitamín B 17 v množství, které už postačuje na účinnou prevenci onkologického onemocnění, včetně jeho opětovného návratu.

Proč je vitamín B 17 tak účinný?

Protože ničí pouze rakovinové buňky, které jako jediné obsahují enzym beta-glukosidáza. Ten vitamín B 17 rozloží na glukózu, benzaldehyd a kyanid, který rakovinovou buňku usmrtí. Zdravé buňky, na rozdíl od zhoubných, tento enzym neobsahují.

Ještě předtím, než se nádorová buňka začne nekontrolovaně množit, může dojít k jejímu zahubení pomocí enzymu beta-glukosidáza a vitamínu B 17.

Pamatujte

Vitamín B 17 a vitamín C je společně se změnou životního stylu a stravovacích návyků nejlepší prevencí onkologického onemocnění.

Zdraví máte ve svých rukou!

Chcete vědět, jak léčí rakovinu na zahraničních klinikách, kde vitamín B 17 používají? Zajímá vás, co doporučují lékaři přírodní medicíny svým onkologickým pacientům? A co může každý pacient udělat pro zvýšení úspěšnosti léčby?

Objednejte si svůj kurz „Jak na rakovinu podle lékařů přírodní medicíny“